Манчестер Јунајтед

  во

  Манчестер Јунајтед планира да го купи дефанзивецот на Наполи, но 90 милиони евра не беа доволни. Жозе Мурињо се надеваше, но ништо од Кулибали. Јунајтед имаше ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед планирале да купат дефанзивец на Наполи, но 90 милиони евра очигледно не биле доволни за реализација на трансферот. Како што пренесуваат ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед планирале да купат дефанзивец на Наполи, но 90 милиони евра очигледно не биле доволни за реализација на трансферот. Како што пренесуваат ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Кои се десетте најскапи тимови на светот? Ако досега сте имале дилеми, односно не сте го знаеле одговорот на ова интересно прашање сега ќе го дознаете и тоа ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед планира да го купи дефанзивецот на Наполи, но 90 милиони евра не беа доволни. Жозе Мурињо се надеваше, но ништо од Кулибали. Јунајтед имаше ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Џенаро Гатузо се соочува со големи проблеми со повредени играчи кога во прашање е одбраната на тимот. По најновата повреда на Алесио Ромањоли, од тимот на ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Џенаро Гатузо се соочува со големи проблеми со повредени играчи кога во прашање е одбраната на тимот. По најновата повреда на Алесио Ромањоли, од тимот на ...
  сите 86 | | | веќе видена