Манчестер Јунајтед

  во

  Жозе Мурињо беше почесен гостин во вип ложата на натпреварот меѓу Лил и Монпеље кој се одигра вчера во француската Лига 1, а тоа беше добра прилика за ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Од кабинетот на саудискиот принц Мохамед Бин Салман излезгоа со коментар во јавноста откако се појавија шпекулации дека тој планира да го купи Манчестер ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Финансиите се клучен дел во успешното работење на еден фудбалски клуб, а тоа најдобро го знае Манчестер Јунајтед. Пред само година и пол белгискиот напаѓач ...
  сите 95 | | | веќе видена

  Вчера англиски „Сан“ ексклузивно пренесе дека Манчестер Јунајтед би можел да добие нови сопственици. „Сан“ тврдеше дека Откако милијарди беа инвестирани во ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер јунајтед, Оле Гунар Солскјер, му се обрати на напаѓачот Алексис Санчез. Тој истакна дека го смета за добар и талентиран фудбалер. – ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер јунајтед, Оле Гунар Солскјер, му се обрати на напаѓачот Алексис Санчез. Тој истакна дека го смета за добар и талентиран фудбалер.– Сметам ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Тренерот на Манчестер јунајтед, Оле Гунар Солскјер, му се обрати на напаѓачот Алексис Санчез. Тој истакна дека го смета за добар и талентиран фудбалер. – ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Привремениот предводник на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер одби да се согласи дека завршил најдобриот период од кариерата на Алексис Санчез. Норвешкиот ...
  | | веќе видена | слични

  Романец постигна речиси копија од легендарниот гол на Дејвид Бекам, кој со свои очи ја виде таа мајсторија од трибините на мечот на англискиот нисколигаш чиј ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Привремениот предводник на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер одби да се согласи дека завршил најдобриот период од кариерата на Алексис Санчез. Норвешкиот ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Француски ПСЖ за услугите на Бразилецот на Барселона им исплатија вртоглави 222 милиони евра, со што Нејмар стана најскапиот фудбалер на сите времиња. Како што ...
  сите 46 | | | веќе видена