Манчестер Јунајтед

  во

  Капитенот на Манчестер Јунајтед, Антонио Валенсија со сигурност ќе си замине од клубот ова лето како слободен агент. Фудбалерот кој долги години служеше на ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Капитенот на Манчестер Јунајтед, Антонио Валенсија со сигурност ќе си замине од клубот ова лето како слободен агент. Фудбалерот кој долги години служеше на ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед во преостанатиов дел од оваа сезона ќе се обиде да дојде до посакуваниот Топ 4 пласман и секако место во Лигата на шампионите во наредната ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Валверде нема никакви дилеми во големите квалитети на предводникот на англискиот првак, за кого издвои дека е најдобар тренер во моментов, а притоа накратко ја ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Нови натпревари се играа овие три дена во Премиер лигата, натпревари кои се важни како за борбата за титулата, за Топ 4 пласман и за опстанок во елитното ...
  сите 10 | | | веќе видена