Манчестер

  во

  Како што беше предвидено, денеска точно напладне во Нион започна мини церемонијата за четвртфиналната ждрепка во Лигата на шампионите, или по ново, фајнал-ејт ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Според пишувањата на Атлетик, „ѓаволите“ планираат да го финансираат мега трансферот на Џејдон Санчо преку продажба на шест фудбалери. Англија Талентираниот ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Манчестер Јунајтед игра навистина импресивно по корона паузата и изгледа како тим за големи дострели во овој момент, па повеќе од јасно е дека главна цел до ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Ждрепката за четвртфиналето, полуфиналето и финалето на Лигата на шампионите ќе се одржи од 12 часот напладне во седиштето на Европскиот фудбалски сојуз (УЕФА) ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Според пишувањата на Атлетик, „ѓаволите" планираат да го финансираат мега трансферот на Џејдон Санчо преку продажба на шест фудбалери.Талентираниот Англичанец ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Покрај паровите за Фајнл 8 во Лигата на шампионите, извлечени се и паровите за четвртфиналето во најмасовното фудбалско клупско натпреварување. Има интересни ...
  сите 55 | | | веќе видена

  После ждребот за Лигата на шампионите се одржа и ждребот за Лигата на Европа. Завршниот турнир во Лигата на Европа ќе се игра во Германија, финалето е закажано ...
  сите 55 | | | веќе видена