МАН

  во

  Компанијата „Mitsubishi“ засега го оставила на „пауза“ развојот на еден од најпопуларните модели во својата историја – теренецот „Pajero“. Четвртата генерација ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Легендарниот напаѓач го одигра последниот меч, Феникс загуби од Луисвил со 1:0 во финалето на плеј-офот од американскиот УСЛ куп. Дрогба најдобрите денови ги ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Челзи, Дидие Дрогба, стави крај на богатата фудбалска кариера. Тој во последниот свој дуел за Феникс загуби од Луисвил со 1:0 во во ...
  сите 31 | | | веќе видена

  "Не треба да зборуваме за државна помош на медиумите, тоа се јавни пари на сите граѓани и државата има обврска одреден дел од буџетот да се дава на медиумите. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  "Не треба да зборуваме за државна помош на медиумите, тоа се јавни пари на сите граѓани и државата има обврска одреден дел од буџетот да се дава на медиумите. ...
  сите 2 | | | веќе видена

  На 29-ти октомври вчера, во 20 часот и 15 минути, поради сомнение за нелегален транспорт на огревно дрво, полициските службеници од полициската станица Струга, ...
  сите 12 | | | веќе видена