Малку

  во

  Елиф Елмас и Фенербахче забележаа тежок пораз во Загреб, Динамо славеше со 4-1, Милан со минимални 0-1 триумфираше на гостувањето во Луксембург кај Дуделанж ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Елиф Елмас и Фенербахче настрадаа на гостувањето во Загреб, Динамо стигна до убедлив триумф од 4-1, Стефан Ристовски и Спортинг со сигурна победа од 2-0 над ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Ѕвездата на серијата „Stranger things“ Мили Боби Браун ја шокираше публика со одговорот на прашањето во каква врска е со 31 годишниот рапер Дрејк. На Мили ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Неверството во бракот денес е честа појава. Денес ќе зборуваме за тоа зошто мажите одново се заљубуваат кога веќе се во врска или во брак? Како да спречите ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Приказната на Џејмс Оливер, кој тврди дека патува низ времето и дека е заглавен во 2018. година, е необична самата по себе, но фактот дека минал и на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Razer потврди дека ќе објави втор паметен телефон подоцна оваа година, а фотографија, која наводно го прикажува новиот уред, веќе се најде во интернет ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Сте завршиле факултет, сте нашле работа, имате партнер, но прстенот и понатаму не сјае на вашата рака? Додека родителите се прашуваат што чекате, објаснувајки ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Марковите кули над Прилеп претендираат од привремената да бидат ставени на Постојаната листа на светско наследство УНЕСКО, со што оваа природна реткост би била ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Што и да мислиме за нив, мораме да признаеме дека работата на сообраќајните полицајци ни малку не е лесна. Овие момци за време на својата кариера се соочуваат ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Овен Мисли премногу. Говори малку. Дејствува правилно. Бик Мисли на многу работи. Говори уверливо. Дејствува во зависност од ситуација. Близнаци Мисли само на ...
  сите 36 | | | веќе видена

  “Мислам дека медиумите го направија своето, исто и партиите. Информирањето е максимално добро и се надевам дека ќе биде успешен“, изјави еден граѓанин на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  ЦИВИЛ Медиа: Кое е вашето мислење за прашањата околу референдумот и состојбите пред истиот? Муслиу: Референдумот е кулминација на една повеќегодишна ...
  сите 4 | | | веќе видена