Макс

  во

  Тренерот на Јувентус, Макс Алегри беше разочаран после црвениот картон за Кристијано Роналдо на натпреварот против Валенсија, но исто така беше горд на своите ...
  сите 229 | | | веќе видена

   Луѓето имаат различни ставови околу доењето, а една фотографија предизвика лавина од реакции. Поголемиот дел негативни. Ејми Хардкасл е 27-годишна мајка од ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Лекарите во болницата во Берлин кои го лекуваат Пјотр Верзилов, членот на руската активистичка група „Пуси рајот“, објавија дека се големи шансите дека бил ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Денеска започнува групната фаза од новата сезона во Лигата на шампионите, за разлика од минатите години, термините сега се различни со цел да има повеќе ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Денеска започнува групната фаза од новата сезона во Лигата на шампионите, за разлика од минатите години, термините сега се различни со цел да има повеќе ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Јувентус го победи Сасуоло во натпревар на кој Кристијано Роналдо конечно ги постигна првите голови во дресот на „бјанконерите“. Но, црвениот картон на Даглас ...
  сите 62 | | | веќе видена