Македонија Никола Груевски

  во

  Владимир Ѓорчев е првиот кандидат кој јавно обелодени дека сака да застане рамо до рамо со Христијан Мицкоски, против ЕУ и НАТО, да тргне по антизападните ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Повеќе од 20 години Ѓорчев е дел од ВМРО-ДПМНЕ. Повеќе од 20 години Ѓорчев ги премолчува сите криминални и погубни политики на неговата партија. Со години ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Владимир Ѓорчев е првиот кандидат кој јавно обелодени дека сака да застане рамо до рамо со Христијан Мицкоски, против ЕУ и НАТО, да тргне по антизападните ...
  сите 75 | | | веќе видена

  На 21-ви април Влатко Ѓорчев половина час ќе набројувал каде и на кои места предничи во првиот круг на претседателските избори. Вака, еден од конкурентите за ...
  сите 75 | | | веќе видена

  „Владимир Ѓорчев е првиот кандидат кој јавно обелодени дека сака да застане рамо до рамо со Христијан Мицкоски, против ЕУ и НАТО, да тргне по антизападните ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Владимир Ѓорчев е првиот кандидат кој јавно обелодени дека сака да застане рамо до рамо со Христијан Мицкоски, против ЕУ и НАТО, да тргне по антизападните ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Владимир Ѓорчев е првиот кандидат кој јавно обелодени дека сака да застане рамо до рамо со Христијан Мицкоски, против ЕУ и НАТО, да тргне по антизападните ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Владимир Ѓорчев е првиот кандидат кој јавно обелодени дека сака да застане рамо до рамо со Христијан Мицкоски, против ЕУ и НАТО, да тргне по антизападните ...
  сите 75 | | | веќе видена

  СДСМ со реакција околу кандидатурата на Владимир Ѓорчев за претседател на Македонија. „Владимир Ѓорчев е првиот кандидат кој јавно обелодени дека сака да ...
  сите 75 | | | веќе видена

  СДСМ со писмено соопштение реагираше на прес конференцијата на пратеникот Ѓорчев, кој денеска се пријави на партискиот оглас за претседателски ...
  сите 75 | | | веќе видена

  „Владимир Ѓорчев е првиот кандидат кој јавно обелодени дека сака да застане рамо до рамо со Христијан Мицкоски, против ЕУ и НАТО, да тргне по антизападните ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Владимир Ѓорчев е првиот кандидат кој јавно обелодени дека сака да застане рамо до рамо со Христијан Мицкоски, против ЕУ и НАТО, да тргне по антизападните ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Во вчерашното гостување во емисијата “200” на Алсат ТВ, премиерот Зоран Заев рече дека го знае човекот кој му ги направил двете лузни на лицето, но и дека не ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата Зоран Заев во интервју за „Алсат“, призна дека екс-директорот на УБК, Сашо Мијалоков лично разговарал со 8-те одбегани пратеници од ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Во Кривичниот суд денеска ќе се одржи рочиште за предметот „Титаник 2“ на Специјалното јавно обвинителство, што се наоѓа во доказна постапка, и се однесува на ...
  сите 116 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата, Зоран Заев, во интервју за „Алсат“ рече дека ексдиректорот на УБК, Сашо Мијалоков, лично разговарал со 8-те одбегани пратеници од ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата Зоран Заев во интервју за „Алсат“, призна дека екс-директорот на УБК, Сашо Мијалоков лично разговарал со 8-те одбегани пратеници од ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата, Зоран Заев, во интервју за „Алсат“ призна дека ексдиректорот на УБК, Сашо Мијалоков, лично разговарал со 8-те одбегани пратеници од ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Во Кривичниот суд денеска ќе се одржи рочиште за предметот „Титаник 2“ на Специјалното јавно обвинителство, што се наоѓа во доказна постапка, и се однесува на ...
  сите 116 | | | веќе видена