Мајли

  во

  Пејачката Мајли Сајрус сподели на социјалните мрежи досега невидени фотографии од нејзината венчавка со австралискиот актер Лијам Хемсворт. Двојката се венчаше ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Мајли Сајрус пред крајот на минатата година конечно го кажа судбоносното „да“ со своето долгогодишно момче, Лиам Хемсворт. Пејачката и актерот се венчале во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Пејачката Мајли Сајрус беше една од ретките дами која на доделувањето на музичките награди Греми не носеше тоалета. Како и да е сепак сите нè воодушеви со ...
  сите 6 | | | веќе видена

  „Греми наградите“ и БАФТА наградите се одржаа викендов во исто време. Иако на различни настани, Мајли Сајрус и Ирина Шајк имаа мошне слични стајлинзи. Сајрус ...
  сите 6 | | | веќе видена

  На црвените теписи во текот на последните неколку години воглавно доминираат разголени и проѕирни изданија, но не и на овогодишното доделување на музичките ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Иако беше најавена како дел од изведувачите што ќе настапат на претстојното доделување на музичките награди Греми, Аријана Гранде не само што нема да ...
  сите 50 | | | веќе видена

   Изборот на животна професија знае да биде многу комплицирана работа, па затоа многумина се решаваат за бирање на слична кариера како нивните родители. На ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Иако заедно се повеќе од 10 години, веста за венчавката на Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт минатиот месец ја изненади јавноста. Парот се венчаше во тајност во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Иако последните месеци сè повеќе жени рекле дека нема да ги депилираат пазувите и на тоа некако се прилагодивме, сега следува уште побизарен тренд помеѓу ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Откако Мајли Сајрус се омажи, медиумите постојано шушкаат дека таа е бремена. Таа избра интересен начин да им одговори дали се во право или не. Повеќе на оваа ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Од бакнување момчиња до крадење магазини, славните откриваат зошто биле суспендирани од училиште, пренесува „ E! News “. Пејачката Кејти Пери правела секси ...
  сите 4 | | | веќе видена