Мајкл Џексон

  во

  Менаџментот на Мајкл Џексон изјави дека доделувањето на наградата „Еми“ за документарецот „Бегство од Недојдија“ (Leaving Neverland) е чиста фарса. „Бегство од ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Повеќе од 10 години од смртта на Мајкл Џексон, неговиот поранешен телохранител Мет Фидс тврди дека обвиненијата за педофилија биле катализатор за прераната ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Откако поминаа повеќе од 10 години од смртта на кралот на поп музиката, Мајкл Џексон, неговиот бивш телохранител Мет Фидс, после еднодецениски молк, реши да ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Повеќе од 10 години од смртта на Мајкл Џексон, неговиот поранешен телохранител Мет Фидс тврди дека обвиненијата за педофилија биле катализатор за прераната ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Повеќе од 10 години од смртта на Мајкл Џексон, неговиот поранешен телохранител Мет Фидс тврди дека обвиненијата за педофилија биле катализатор за прераната ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Контроверзниот пејач и денес е инспирација за многумина за различни теории на заговор. Иако фамата околу документарецот „Leaving Neverland“ речиси се смири, на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Дали да ѝ веруваме? Риалити ѕвездата Клои Кардашијан во последниве неколку години изгледа како никогаш подобро. Првенствено, благодарение на нејзината физичка ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Дали да ѝ веруваме? Риалити ѕвездата Клои Кардашијан во последниве неколку години изгледа како никогаш подобро. Првенствено, благодарение на нејзината физичка ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Германскиот виолинист Дејвид Герет (39) на 25 септември првпат ќе одржи концерт во Македонија. И во Скопје, како и секаде во светот, тој ќе свири на својата ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Творецот на некои од најголемите хитови на познатите светски пејачи Лешон Даниелс загина во сообраќајна несреќа во Јужна Каролина на 41 годишна возраст. Веста ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во една ноќ таа освои дури шест Греми награди. Бијонсе денес го прославува својот 38-ми роденден. Таа денес важи за едно од најзначајните музички имиња, а ...
  сите 5 | | | веќе видена

   Меган Маркл решила дека е време да плати ПР тим кој ќе ѝ помогне да си го поправи угледот во јавноста, а се решила за истите луѓе кои го претставуваа Харви ...
  сите 22 | | | веќе видена