Мајк

  во

  Манчестер Јунајтед во текот на оваа недела би требало да му даде траен договор на Оле Гунар Солскјер. Како што пишува британски „Телеграф“, Оле Гунар Солскјер ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Непотребни беа апелите за признавање за израелската анексија на сириската територија Њујорк тајмс Претседателот Доналд Трамп направи пресврт во долгогодишната ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Државниот секретар Мајк Помпео денеска ја предупреди Русија дека САД нема да „стојат настрана” додека Москва распоредува воен персонал во Венецуела за поддршка ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Државниот секретар Мајк Помпео денеска ја предупреди Русија дека САД нема да „стојат настрана” додека Москва распоредува воен персонал во Венецуела за поддршка ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Државниот секретар Мајк Помпео денеска ја предупреди Русија дека САД нема да „стојат настрана” додека Москва распоредува воен персонал во Венецуела за поддршка ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Вашингтон, 25 мај 2019 (МИА) – Државниот секретар Мајк Помпео ја предупреди Русија дека САД нема да „стојат настрана” додека Москва распоредува воен персонал ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Државниот секретар Мајк Помпео денеска ја предупреди Русија дека САД нема да „стојат настрана” додека Москва распоредува воен персонал во Венецуела за поддршка ...
  сите 103 | | | веќе видена

  "Исто така некои луѓе не би дозволиле нивните ќерки да се дружат со мене откако бев во затвор за силување. Го почитувам тоа, го разбирам. Лошо е, но разбирам, ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Севернокорејскиот лидер Ким Јонг Ун, и покрај санкциите на ОН кои и забрануваат на Северна Кореја продажба на луксузни производи, очигледно нема проблем да ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Бранителот на титулата во Евролигата, Реал Мадрид славеше на гостувањето во Москва кај Химки со 100-75 и на тој начин обезбеди домашна предност во плејофот во ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Американскиот државен секретар Мајк Помпео денеска пристигна во Либан, во момент кога регионот остро ја критикува изјавата на претседателот Доналд Трамп дека е ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Американскиот државен секретар Мајк Помпео денеска пристигна во Либан, во момент кога регионот остро ја критикува изјавата на претседателот Доналд Трамп дека е ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Американскиот државен секретар Мајк Помпео денеска пристигна во Либан, во момент кога регионот остро ја критикува изјавата на претседателот Доналд Трамп дека е ...
  сите 8 | | | веќе видена