Мадона

  во

  Американската глумица и пејачка, Шер, признала дека своевремено имала куса романса со колегата Том Круз. Се запознале на венчавката на Шон Пен и Мадона, а она ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Нема сомнеж дека секој родителски пар има проблеми и недоумици, кога е во прашање воспитувањето деца. Кај славните и богатите родители воспитувањето може да ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Ќерката на поп ѕвездата Мадона ги шокираше присутните на модната ревија во Њујорк.Ќерката на 60 годишната Мадона и на нејзиниот 52 годишен телохранител , ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Ќерката на поп ѕвездата Мадона ги шокираше присутните на модната ревија во Њујорк. Ќерката на 60 годишната Мадона и на нејзиниот 52 годишен телохранител , ...
  сите 17 | | | веќе видена

  На манекенката под панталоните и ѕиркале црни гаќи кои ги навлекла скоро до папокот, а од косата и излегувале зелени пердуви. Лоурдес и порано, како и ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Ќерката на Мадона, Лордес Леон, со години се држи подалеку од очите на јавноста. Сепак, како обожавателка на модата, исто како нејзината мајка, 21-годишната ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Со овој хороскопски знак владее Сонцето, центарот на вселената, па така и Лавицата сака да биде во центарот на внимание. Таа има авантуристички и силен дух, а ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Популарниот колумбиски пејач Малума се сретна со Мадона за време на музичките награди на МТВ и наговести дека е можна нивна соработка.– Дует со Мадона би било ...
  сите 9 | | | веќе видена