Маџари

  во

  Утре поради реконструкција на водоводна мрежа од Ф-350 мм на улицата 840 бб (Кванташки пазар) во населбата Маџари, без вода од 9 часот ќе бидaт граѓаните кои ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Во кривичниот суд во Скопје утрово продолжува судењето за предметот за масовното прислушување на СЈО, „Таргет-Тврдина“. Судијката Џенета Бектовиќ ги одложуваше ...
  сите 101 | | | веќе видена

  о кривичниот суд во Скопје утрово продолжува судењето за предметот за масовното прислушување на СЈО, „Таргет-Тврдина“. Судијката Џенета Бектовиќ ги одложуваше ...
  сите 102 | | | веќе видена

  Во кривичниот суд во Скопје утрово продолжува судењето за предметот за масовното прислушување на СЈО, „Таргет-Тврдина“. Судијката Џенета Бектовиќ ги одложуваше ...
  сите 107 | | | веќе видена

  Во кривичниот суд во Скопје утрово продолжува судењето за предметот за масовното прислушување на СЈО, „Таргет-Тврдина“. Судијката Џенета Бектовиќ ги одложуваше ...
  сите 105 | | | веќе видена

  Во кривичниот суд во Скопје утрово продолжува судењето за предметот за масовното прислушување на СЈО, „Таргет-Тврдина“. Судијката Џенета Бектовиќ ги одложуваше ...
  сите 114 | | | веќе видена

  Измина една година откако Социјалдемократскиот сојуз го презеде водењето на општина Гази Баба, година на изневерени очекувања, неспособност, нереализирани ...
  сите 9 | | | веќе видена