Lumia

    во

    За 15 дена не само што ќе ја дочекаме Новата година – туку ќе ја дочекаме и новата деценија. По тој повод, ви ги претставуваме технолошките геџети кои ја ...
    сите 7 | | | веќе видена

    Ако Mobile World Congress 2018 ни покажа нешто, тоа е дека сеуште постојат големи иновации кај камерите на смартфоните. Иако беа претставени неколку уреди со ...
    сите 20 | | | веќе видена