Луис Енрике

  во

  Фудбалерот на Реал Мадрид, Иско, се соочува со големи проблеми оваа сезона – тој не добива голема минутажа од Солари, а со тоа сега го загрози и неговиот ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Реал Мадрид, Иско, се соочува со големи проблеми оваа сезона – тој не добива голема минутажа од Солари, а со тоа сега го загрози и неговиот ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Најбогатата држава со нафта во светот Венецуела е во тешка економска, веќе и во политичка криза. Сиромаштијата се повеќе се шири поради што околу три милиони ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Најбогатата држава со нафта во светот Венецуела освен што е во тешка економска, западна и во голема политичка криза, откако од вчера опозицијата сака да ги ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Најбогатата држава со нафта во светот Венецуела е во тешка економска, веќе и во политичка криза. Сиромаштијата се повеќе се шири поради што околу три милиони ...
  сите 445 | | | веќе видена

  Најбогатата држава со нафта во светот Венецуела е во тешка економска, веќе и во политичка криза. Сиромаштијата се повеќе се шири поради што околу три милиони ...
  сите 476 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Кујаба, Гиљерме, добро ќе размисли следниот пат кога ќе се обиде со дриблинг некому да му ја протури топката низ нозе. Ударот кој го доби во ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Тимот на Рома игра доста променливо во актуелнава кампања, а тие резултати набрзо може да ги плати италијанскиот стратег Еузебио Ди Франческо. Имено, дел од ...
  сите 27 | | | веќе видена