ЛШ

  во

  Игор Карачиќ и два дена по триумфот на Вардар против Мешков Брест е во центарот на вниманието, има и зошто. Блескавата партија на хрватскиот репрезентативец ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Барселона утре играат на Меаца против Интер во натпревар од четвртото коло во групната фаза во ЛШ. Каталонците денеска пристигнаа во Милан каде ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Барселона утре играат на Меаца против Интер во натпревар од четвртото коло во групната фаза во ЛШ. Каталонците денеска пристигнаа во Милан каде ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Барселона утре играат на Меаца против Интер во натпревар од четвртото коло во групната фаза во ЛШ. Каталонците денеска пристигнаа во Милана каде ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Фудбалерите на Барселона утре играат во гости против Интер во натпревар од четвртото коло во ЛШ. Барса пред две недели пред своите навивачи го совлада Интер со ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Во вторите 30 минути ја зацврстивме играта и создадовме предност, која и ни помогна да дојдеме до висок триумф над Мешков, вели вардаровиот тренер Парондо, по ...
  сите 20 | | | веќе видена