ЛШ

  во

  Португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо на изненадување на многумина летото го напушти Реал Мадрид и премина во Јувенутс. Тој многу брзо се вклопи во екипата ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Португалскиот фудбалер Кристиано Роналдо изминатото лето на изненадување на многумина го напушти Реал Мадрид и одлучи кариерата да ја продолжи во Јувентус. ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Рома во осмина финалето во ЛШ ќе игра против Порто и тоа секако не е лесен ждреб. Сепак, со оглед на тоа кој можеше да го добијат, можеби Рома треба да биде ...
  сите 17 | | | веќе видена