ЛШ

  во

  Веста дека Италијанецот Даниеле Орсато ќе им суди на утрешното многу важно гостување кај Галатасарај во Лигата на шампионите во Реал Мадрид сигурно ја примиле ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Еурофарм Работник пред своите фанови загуби од Татран Прешов со 23:24 во петтото коло од групата „Ц“ во Лигата на шампионите, гостите до триумфот стигнаа со ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Фудбалското дерби на англиската Премиерлига помеѓу Манчестер јунајтед и Ливерпул заврши нерешено со 1:1. Домашните поведоа преку Рашфорд во првото полувреме, а ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Фудбалското дерби на англиската Премиерлига помеѓу Манчестер јунајтед и Ливерпул заврши нерешено со 1:1. Домашните поведоа преку Рашфорд во првото полувреме, а ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Еурофарм Работник не успеа да стигне до втората последователна победа во ЕХФ Лигата на шампиони, откако во финишот на натпреварот повторно „паднаа“ во форма и ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Еурофарм Работник не успеа да стигне до втората последователна победа во ЕХФ Лигата на шампиони, откако во финишот на натпреварот повторно „паднаа“ во форма и ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Повторувајќи ја приказната од многу претходни натпревари оваа сезона, ракометарите на Еурофарм Работник загубија со еден гол, 23-24, од словачкиот Татран ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Маурисио Почетино признава дека Тотенхем мора да биде подготвен да купува фудбалери во јануарскиот преоден рок, откако лошата низа во Премиер лигата значеше ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Ернесто Валверде и покрај големите критики од навивачите остана на кормилото на Барселона и во оваа натпреварувачка сезона, но истата дефинитивно може да биде ...
  сите 30 | | | веќе видена