Love

  во

  Дали знаевте дека во Хрватска живеат слонови? Во ерата на лажни вести, на интернет многу често се објавуваат неточни информации. Понекогаш тие се толку ...
  сите 2 | | | веќе видена

  На програмата на четвртиот ден од Филмскиот фестивал Синедејс вечерва од 20 часот во Кино Милениум ќе биде прикажан филмот „Студена Војна“ на Павел ...
  сите 26 | | | веќе видена

  "Bohemian Rhapsody" ги освојува гледачите ширум светот, а Фреди Меркјури е повторно во центарот на вниманието. Животот на легендарниот пејач влијаел на многу ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Четириесет и седумгодишниот Енди пред две години беше протеран од неговиот дом во Северен Велс од страна на жителите кои одбија да го прифатат неговиот брак со ...
  | | веќе видена

  Трамп излезе со критика за сопартијците кои не влегоа во Претставничкиот дом на Конгресот на вчерашните избори. Републиканскиот кандидат за сојузната држава ...
  сите 28 | | | веќе видена

   „Ова е моето дете кое престана да јаде, плаче во сон, има толку сериозна анксиозност што повраќа постојано. Ова е мојата 6-годишна ќерка, во болница, поради ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Ако ги исклучиме папагалите и другите птици кои можат да го симулираат човечкиот говор, животните генерално не знаат како да зборуваат. Барем така мислевме . ...
  сите 2 | | | веќе видена