Лориен

  во

  Типстерските совети за денес ќе ги започнеме со дуел од поинакво натпреварување. Дојде време за Реал Мадрид да ја брани титулата во Светскиот клупски куп на ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Арсенал, Џереми Алиадер откри дека го убедил младиот француски играч Матео Гендози да ги одбие Париз Сен Жермен и Борусија Дортмунд, и ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Младиот Французин не се штедеше во својата нервозна реакција при големото промашување на својот соиграч кој чиста позиција, за во манирите на врвен стрелец да ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Уште една интересна информација „произведе" Твитер"... Наскоро Џоел Кембел би можел да урне еден рекорд на Тјери Анри според бројто на натпревари одиграни за ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Кога ангажираш засилување во својот тим, покрај квалитетите, треба да бидеш и свесен на резултатите кои претходно ги направил со претходните клубови. Меѓутоа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Кога ангажираш засилување во својот тим, покрај квалитетите, треба да бидеш и свесен на резултатите кои претходно ги направил со претходните клубови. Меѓутоа ...
  сите 14 | | | веќе видена