Лорен

  во

  Ни по речиси 35.000 евра потрошени на естетски зафати, таа не планира да се смири. 25-годишната Катрина Лорен е опседната со пластичната хирургија и со идејата ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Кралицата Елизабета Втора му ја додели титулата почесен витез на Највисокиот ред на Британската Империја на американскиот дизајнер Ралф Лорен. Лорен, кој во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Кралицата Елизабета Втора му ја додели титулата Почесен витез на Највисокиот ред на Британската Империја на американскиот дизајнер Ралф Лорен.Лорен, кој во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Група што им помогнала на повеќе од 15.000 бегалци и мигранти да влезат во Европа, била снимена како признава дека системски ги обучувала барателите на азил ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Зои Кравиц, облечена во модел на Сент Лорен, ја доби титулата најдобро облечена во Холивуд, за оваа недела. А еве зошто... Да бидеме реални, темно розево во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Убавата Лорен не е само одлична фудбалерка таа работи и како телевизиска презентерка. 35-годишната Сеселман  поради својот изглед и сексапил  има голем број на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Додека Дарко Лазиќ со сите сили се бори за живот по сообраќајната несреќа која ја доживеа пред десетина дена, неговата сеуште законска сопруга и мајка на ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Познатиот глумец сподели еден симпатичен момент од родителскиот живот. Недостатокот на сон е проблем за многу родители кои поради обврските околу децата, ...
  сите 2 | | | веќе видена

   Роман Абрамович на 1 година ја изгубил мајка си, а 3 години подоцна починал и неговиот татко. Опра Винфри растела со баба ѝ и забременила на 13 години. Во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Последниот меч на Коку како шеф на стручниот штаб на Фенер беше поразот во неделата на домашен терен од Анкарагучу со 1:3. На овој меч за домаќините настапи ...
  сите 32 | | | веќе видена