Лопез

  во

  Однесувањето на социјалните мрежи одново ја бранува соблекувалната на Интер, овој пат Иван Перишиќ привлече внимание откако стана пријател со Макси Лопез на ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Поп дива Џенифер Лопез е позната како жена која се грижи за нејзиниот изглед,со практикување на здрава и регулирана исхрана. Таа неодамна се обиде да мотивира ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Случајот „Икарди“ продолжува, а во игра сега влегува и Макси Лопез! На Мауро Икарди поради одолговлекувањето на потпишувањето нов договор со Интер му беше ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Лионел Меси постигна антологиски лоб гол со кој го затвори мечот меѓу Бетис и Барселона, погодок со кој си ги загарантира насловните страни кај сите угледни ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Барселона продолжи во фуриозно темпо во домашното првенство и вечерва успеа да слави со 1:4 на гостувањето на „Бенито Виламарин“, но сепак фудбалската јавност ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Одкако светките медиуми објавија информација и фотографии од запрсувањето на Џенифер Лопез, почнаа да кружат информации дека Родригез ја изневерува пејачката ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Реал Сосиедад беше исклучително подобар тим од Леванте на вечерашниот меч во Сан Себастијан, но сепак не успеа да го совлада тимот од Валенсија кој се извлече ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Американската латино актерка и пејачка Џенифер Лопез вели дека не ја интересираат трачевите кои изминатиот период беа пуштени во јавноста за тоа дека нејзиниот ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Откако лавина од шпекулации ги преплавија медиумите дека само што се верија, нината свршувачка е во криза, Џенифер Лопез објави серија фотографии како опуштено ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. Откако се објавени ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Џенифер Лопез неодамна беше на одмор на Бахами со својот вереник Алекс Родригез, а идната невеста покажа дека е посреќна од било кога. Алекс неодамна, ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна ја запроси Џенифер Лопез, а само неколку дена подоцна во медиумите се појавија обвиненија дека ја изневерува. ...
  сите 42 | | | веќе видена