Љубов

  во

  Младиот Гари, пред да се вљуби во својата сегашна сопруга, бил во врска со 77-годишна. Но, сега, вели, ја нашол вистинската, а на неговите гради го истетовирал ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Откако во јавноста испливале експлицитни фотографии на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, тој не сакал многу да се огласува иако Јелена изнела неколку ...
  сите 106 | | | веќе видена

  Фластерот исто така бил видлив на фотографиите на Трамп во понеделникот, кога од Вашингтон одел во Њу Орлеанс. Здравјето на Доналд Трамп, кој во јануари ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Труската актерка Бергузар Корел и нејзиниот сопруг, актерот Халит Ергенџ се венчаа во 2009 година откако нивната љубов се роди на снимањето на серијата „1001 ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Сите знаеме дека љубовта е бојно поле, но дали секоја љубов е вредна за борба? – Најверојатно одговорот на ова прашање ќе биде „не“. Не е секоја љубов иста и ...
  | | веќе видена

  Меѓу теоретичарите на заговор се развила голема дебата за здравјето на Доналд Трамп, откако на социјалните мрежи се појавија фотографии од американскиот ...
  сите 2 | | | веќе видена