Љубе

  во

  Од независноста на Република Македонија на претседателската фотелја седнаа четворица претседатели. Првиот претседател Киро Глигоров и актуелниот Ѓорге Иванов ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Од независноста на Република Македонија на претседателската фотелја седнаа четворица претседатели. Првиот претседател Киро Глигоров и актуелниот Ѓорге Иванов ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Кандидатот за претседател од СДСМ, Стево Пендаровски гостуваше во емисијата Бекстејџ каде одговараше на интересни прашања. Доколку би се одржале претседателски ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Кандидатот за претседател од СДСМ, Стево Пендаровски гостуваше во емисијата Бекстејџ каде одговараше на интересни прашања.Доколку би се одржале претседателски ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во опасност ли е Преспа од колапс во производството на јаболка? 35.000 тони се уште висат непродадени, јаболката почнаа да скапуваат, а голем дел завршија и на ...
  сите 2 | | | веќе видена