Лисабон

  во

  Големо дерби беше одиграно во Португалија меѓу Спортинг Лисабон и Порто, а на мечот немаше голови, но сепак имаше многу возбудувања.Домашните навивачи ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Вчера во Португалија се одигра едно од најголемите дербија во оваа земја помеѓу Спортинг Лисабон и Порто. Натпреварот заврши без голови, со многу поголеми ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Вчера во Португалија се одигра едно од најголемите дербија во оваа земја помеѓу Спортинг Лисабон и Порто. Натпреварот заврши без голови, со многу поголеми ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Синоќа се одигра големото португалско дерби помеѓу Спортинг Лисабон и Порто, на кое иако немаше голови, видовме многу возбудувања. Домашните навивачи направија ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Синоќа се одигра големото португалско дерби помеѓу Спортинг Лисабон и Порто, на кое иако немаше голови, видовме многу возбудувања. Домашните навивачи направија ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Вчера во Португалија на дерби мечот меѓу Спортинг Лисабон и Порто иако немаше голови, сепак навивачите беа дел од вжештена атмосферам буквално. Домашните ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Вчера во Португалија се одигра едно од најголемите дербија во оваа земја помеѓу Спортинг Лисабон и Порто. Натпреварот заврши без голови, со многу поголеми ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Македонскиот репрезентативец Стефан Ристовски по три месеци ги одигра првите минути во Премиерлигата на Португалија во дресот на Спортинг Лисабон. Тренерот на ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Со Спортски и денес следете ги сите случувања на трансфер пазарот ширум светот – БИДЕТЕ ВО ТЕК СО СЕ ШТО СЕ СЛУЧУВА. – Тука можете да се потсетите што вчера се ...
  сите 8 | | | веќе видена