Лион

  во

  Поради неколку откажувања (Погба, Лаказет, Марсијал, Менди, Ернандез) селектрот Дидие Дешан се одлучи да го врати Муса Сисоко, но и да повика двајца дебитанти. ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Фудбалскиот клуб Челси се соочува со жестока казна од страна на ФИФА која го истражува трансферот на млад талентиран фудбалер. Имено, од ФИФА го истражуваат ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Фудбалскиот клуб Челси се соочува со жестока казна од страна на ФИФА која го истражува трансферот на млад талентиран фудбалер. Имено, од ФИФА го истражуваат ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Фудбалскиот клуб Челси се соочува со жестока казна од страна на ФИФА која го истражува трансферот на млад талентиран фудбалер. Имено, од ФИФА го истражуваат ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Фудбалскиот клуб Челзи повторно е под истрага од страна на ФИФА. Клубот од Лондон се соочува со големи проблеми откако од „Фудбал ликс“ излегоа нови информации ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Новиот менаџер на лондонскиот премиерлигаш Челзи, Маурицио Сари, сака во пролетниот дел од актуелната сезона на располагање да ги има и услугите на најдобриот ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Тешко е да се предвиди што ќе се случува, но јасно е дека претпоставената суперлига ќе влијае на националните лиги и на љубителите на фудбалот во тие земји По ...
  сите 35 | | | веќе видена