Линдзи

  во

  Линдзи Пелас, една од најпознатите манекенки но и една од најпосакуваните жени на денешницата, позната по своето бујно деколте, покажала како се пере автомобил ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Трамп го критикуваше со месеци Сешнс, најмногу поради неговото одбивање да ја води истрагата за наводното руско мешање во претседателските избори во 2016 ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Памела Андерсон проговори за движењето #MeToo, истакнувајќи дека тоа е "малку премногу" и дека луѓето треба да преземат одговорност за сопствената безбедност. ...
  сите 2 | | | веќе видена

   MTV EMA наградите оваа година се одржаа во Билбао, Шпанија, а „домаќин“ на настанот беше Хајли Стеинфилд, која на црвениот тепих се појави во фантастично, ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Бен Афлек пред неколку недели излезе од клиниката за одвикнување од алкохол и сега се подготвува за својот следен филм „Torrance“, каде ја глуми главната ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Познатите личности не зборуваат многу за своето прво сексуално искуство, но кога го прават тоа, честопати ја шокираат јавноста. Иако многумина веруваат дека ...
  сите 6 | | | веќе видена

  ИНТЕРВЈУ СО АЛИ СУФАН, БИВШ АГЕНТ НА ФБИ Смртта на саудискиот новинар Џамал Кашоги не изненадува, бидејќи тој беше голема закана за кралското семејство и за ...
  сите 139 | | | веќе видена