Лима

  во

  Поранешниот претседател на Перу, Алан Гарсија побара политички азил во Уругвај неколку часа откако властите му забранија да ја напушти земјата додека се води ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Перу, Алан Гарсија побара азил во дипломатското претставништво на Уругвај во Лима, само неколку часа откако судијата му го задржа ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Перу, Алан Гарсија побара азил во дипломатското претставништво на Уругвај во Лима, само неколку часа откако судијата му го задржа ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Перу, Алан Гарсија побара азил во дипломатското претставништво на Уругвај во Лима, само неколку часа откако судијата му го задржа ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Перу, Алан Гарсија побара азил во дипломатското претставништво на Уругвај во Лима, само неколку часа откако судијата му го задржа ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Перуанското министерство за надворешни работи наведува дека амбасадорот на Уругвај  го информирал дека екс претседателот Гарсија влегол во амбасадата и побарал ...
  сите 11 | | | веќе видена

   Марта Ортега, ќерката на таинствениот милијардер Амансио Ортега, шестиот најбогат човек на светот чие богатство се проценува на 63,8 милијарди долари, му го ...
  | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Перу, Алан Гарсија побара политички азил во Уругвај неколку часа откако властите му забранија да ја напушти земјата додека се води ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Поранешниот претседател на Перу, Алан Гарсија побара политички азил во Уругвај неколку часа откако властите му забранија да ја напушти земјата додека се води ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Брендот Викторија Сикрет е познат по сексапилната долна облека со необичен дизајн, но и по најубавите жени на светот кои оваа долна облека ја носат на пистата. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Големата ревија на модниот бренд за долна облека Викторија Сикрет оваа година ќе се одржи на 9 ноември, а неодамна е откриено кои музички ѕвезди ќе настапуваат ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Бразилскиот модел Адријана Лима да го продаде луксузниот пентхаус во центарот на Њујорк во кој живееше со поранешниот сопруг, кошаркарот Марко Јариќ. Станот го ...
  сите 4 | | | веќе видена