Лили

  во

  Дури 80 отсто од водата на природните чешми во Велес и неговата околина е бактериолошки неисправна, додека кај 10 примероци вода е утврдено присуство на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Мајките и ќерките може да си личат не само по карактерот, туку и во изгледот. Исти очи, нос, уста, форма на телото, а Инстаграм фотографиите тоа го ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Откако кон почетокот на годината беше најавено филмското остварување “Hustlers” во кое Џенифер Лопез и Карди Би ќе се најдат во улога на стриптизерки, конечно ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Откако кон почетокот на годината беше најавено филмското остварување “Hustlers” во кое Џенифер Лопез и Карди Би ќе се најдат во улога на стриптизерки, конечно ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Иако времето и временските температури не одговараат на лето, летните одмори и сезони се во полн ек. Граѓаните ги земаат своите летни одмори за да заминат ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор беше крстен вчера на мала приватна церемонија во замокот Виндзор.Синот на британскиот принц Хари и неговата сопруга, Меган ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор беше крстен вчера на мала приватна церемонија во замокот Виндзор. Синот на британскиот принц Хари и неговата сопруга, Меган ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор беше крстен вчера на мала приватна церемонија во замокот Виндзор. Синот на британскиот принц Хари и неговата сопруга, Меган ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Познатиот поранешен тенисер Борис Бекер (51) се заљуби во Лајла Пауел (31). Кај убавицата, на прв поглед, нема ништо чудно. Но, таа е копија на неговите ...
  сите 2 | | | веќе видена

  За нивната врска се "шушка" веќе со месеци, откако во март биле видени во еден лондонски ресторан. Бекер не сакал јавно да зборува за 20 години помладата ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Борис Бекер вчера првпат во јавноста ја претстави својата нова избраничка Лајла Павел, а парот беше фотографиран на Вимблдон, четири месеци откако нивните ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Славниот поранешен тенисерски ас, 51-годишниот Борис Бекер, е во нова љубовна врска со 31-годишната Лајла Пауел. Она што е симптоматично и интригантно е дека и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Популарниот германски тенисер и поранешен тренер на Новак Ѓоковиќ, Борис Бекер, првпат се појави во јавноста со својата нова девојка - манекенката Лајла Павел. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Борис Бекер вчера првпат во јавноста ја претстави својата нова избраничка Лајла Павел, а двојката беше фотографирана на Вимблдон, четири месеци откако нивните ...
  сите 15 | | | веќе видена