Лил

  во

  Приказната за неа е чист скандал. Шантел Џефриз синоќа била на премиерата на филмот “Чарливите ангели“ и на многумина ги потсетила на нејзините љубовни ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Раперот Лил Риз примен е во болница откако му било пукано во вратот, а пукањето се случило вчера попладнето во Кантри Клуб Хилс, во предградие јужно од Чикаго. ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Раперот Лил Риз е примен во болница откако бил застрелан во вратот, пренесуваат американските медиуми. Според АБЦ 7 Чикаго , пукањето се случило вчера во ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Херта – Лајпциг (Бундеслига, 15.30 часот) Двете екипи имаат исклучително ефикасна серија на меѓусебни мечеви и во последните пет пресметки заедно постигнаа ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Во првиот дуел од 13-то коло на француското фудбалско првенство во петокот вечерта, Ница и Бордо одиграа без победник 1:1. Ница во водство ја донесе Пјер ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Челзи за прв пат во својата историја прими три гола во прво полувреме од средба во фудбалската Лига на шампиони. Лондончани синоќа на дуелот со Ајакс по 45 ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Челзи за прв пат во својата историја прими три гола во прво полувреме од средба во фудбалската Лига на шампиони. Лондончани синоќа на дуелот со Ајакс по 45 ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Челзи за прв пат во својата историја прими три гола во прво полувреме од средба во фудбалската Лига на шампиони. Лондончани синоќа на дуелот со Ајакс по 45 ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Челзи за прв пат во својата историја прими три гола во прво полувреме од средба во фудбалската Лига на шампиони. Лондончани синоќа на дуелот со Ајакс по 45 ...
  сите 54 | | | веќе видена