Либија

  во

  Повеќе од 170 мигранти се исчезнати во бродска несреќа во Медитеранот, која се случила откако две пловила наишле на проблеми, соопшти агенцијата за миграција ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Повеќе од 170 мигранти се исчезнати во бродска несреќа во Медитеранот, која се случила откако две пловила наишле на проблеми, соопшти агенцијата за миграција ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Повеќе од 170 мигранти се исчезнати во бродска несреќа во Медитеранот, која се случила откако две пловила наишле на проблеми, соопшти агенцијата за миграција ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Повеќе од 170 мигранти се исчезнати во бродска несреќа во Медитеранот, која се случила откако две пловила наишле на проблеми, соопшти агенцијата за миграција ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Повеќе од 170 мигранти се исчезнати во бродска несреќа во Медитеранот, која се случила откако две пловила наишле на проблеми, соопшти агенцијата за миграција ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Портпаролот на моќната паравојска на Либија со седиште во источниот град Бенгази изјави дека нивните трупи почнале операција за чистење на југот на земјата од ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Поранешниот италијански министер кој политичката противничка и црнка ја спореди со орангутан, осуден е на 18 месеци затвор поради расистички навреди. Роберто ...
  сите 6 | | | веќе видена