LG

  во

  Германскиот производител го одложи почетокот на продажбата за една година. Причината за одложувањето е дека компанијата за батерии на Daimler, која е одговорна ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Доколку се подготвувате за купување на сосема новиот и целосно електричниот кросовер „Mercedes-Benz EQC“, кој беше претставен од компанијата пред 2 месеци, ќе ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Првиот смартфон на преклопување конечно пристигна и доколку се прашувате, не, не станува за уред произведен ниту од Samsung, ниту од LG... Всушност, станува ...
  сите 30 | | | веќе видена

   Компанијата LG овој месец го лансира својот најнов паметен телефон. За прв пат на пазарот излегува мобилен телефон со дури 5 камери. Две од нив се наменети ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Мобилниот телефон секогаш го носиме со себе, го користиме за испраќање пораки, како будилник, на него слушаме музика, пребаруваме на интернет, ни служи за ...
  сите 5 | | | веќе видена