Леванте

  во

  " alt=Фудбалската репрезентација на Македонија е пред пласман во Ц лигата на Лигата на нации и место во плеј-офот со кое ќе се брка место на Европското ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Фудбалската репрезентација на Македонија е пред пласман во Ц лигата на Лигата на нации и место во плеј-офот со кое ќе се брка место на Европското првенство, ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Хулен Лопетеги ќе остане запаметен во Мадрид како еден од најнеуспешните тренери со најкус стаж на Бернабеу. Загуби убедливо од Севиља, попи петарда од Барса и ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Македонската фудбалска репрезентција синоќа се комплетираше со доаѓањето на капитенот на тимот, Горан Пандев во малото швајцарско место Фусисберг, во близина ...
  сите 82 | | | веќе видена

  Енис Барди имаше неколку обиди да го загрози голот на Моја, но сепак македонскиот репрезентативец не успеа да го надмудри голманот на Реал Сосиедад, а во една ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Енис Барди имаше неколку обиди да го загрози голот на Моја, но сепак македонскиот репрезентативец не успеа да го надмудри голманот на Реал Сосиедад, а во една ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Леванте на нашиот Енис Барди доживеа пораз од 3-1 од Реал Сосиедад во првиот меч од 12. рунда во шпанската Примера. Клубот од Валенсија одигра добри 70 минути, ...
  сите 34 | | | веќе видена