Леонардо

  во

  Леонардо Бонучи смета дека Италија сè уште не е на исто ниво со Шпанија, Франција, Германија и Англија. Сепак, дефанзивецот смета дека можат да го достигнат ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Тој беше еден од недопирливите на Маурицио Сари, вториот најактивен во групата играчи на „Бјанконерите“, по Леонардо Бонучи. Бразилецот играше повеќе од Пјаниќ ...
  сите 138 | | | веќе видена

  Измамникот Зоран Заев денес повторно пред Форумот на Жени на СДСМ лажеше. Зоран Заев повторно ветува прогрес, а ги погази достоинството и перспективите на сите ...
  сите 12 | | | веќе видена

  „Измамникот Зоран Заев денес повторно пред Форумот на Жени на СДСМ лажеше. Зоран Заев повторно ветува прогрес, а ги погази достоинството и перспективите на ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Зоран Заев повторно ветува прогрес, а ги погази достоинството и перспективите на сите во Македонија. Следниот пат кога Радмила Шекеринска ќе му пишува говор ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Зоран Заев повторно ветува прогрес, а ги погази достоинството и перспективите на сите во Македонија. Следниот пат кога Радмила Шекеринска ќе му пишува говор ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Зоран Заев повторно ветува прогрес, а ги погази достоинството и перспективите на сите во Македонија, велат од Центраот за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ.„Следниот ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Следниот пат кога Радмила Шекеринска ќе му пишува говор нека спомене барем збор за одговорноста на власта за аферата Леонардо, за тендерите на Анѓушев, за ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Зоран Заев повторно ветува прогрес, а ги погази достоинството и перспективите на сите во Македонија. Следниот пат кога Радмила Шекеринска ќе му пишува говор ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Милан го има најлошиот преоден рок во историјата на фудбалската игра, според анализата на италијанските медиуми, а се работи за летниот тренсфер пазар пред две ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Леонардо Бонучи вечерва беше стартер за Италија на дуелот против Босна и Херцеговина од квалификациите за ЕП 2020, а со тоа напредуваше и на вечната листа на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди (26) одлично игра на позајмица во ПСЖ, па францускиот првак одлучи да го откупи неговиот договор од Интер, пишуваат бројни ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Леонардо Бонучи вели дека кога ќе се вратат во Торино по репрезентативните обврски ќе разговараат со Кристијано Роналдо. Италија Роналдо во 55. минута од мечот ...
  сите 138 | | | веќе видена

  26 годишниот напаѓач на одличен начин се адаптираше во француската престолнина, го „пресели“ Единсон Кавани на клупата за резерви, а веќе ги освои симпатиите ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Рикардо Монтоливо на почетокот на месец јуни на неславен начин стави крај на својата етапа во клубот, а уште тогаш испрати „отровна стрела“ до одговорните луѓе ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Mногумина се чудеа во текот на летото, но Јуве очигледно направи добар потег. Изгледаше чудно што Јувентус се откажа од момчето кое кога и да добиеше шанса ...
  сите 87 | | | веќе видена