Леон

  во

  Нема сомнеж дека секој родителски пар има проблеми и недоумици, кога е во прашање воспитувањето деца. Кај славните и богатите родители воспитувањето може да ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Лигата на шампионите денеска се одиграни последните пет средби од првото коло, кои минаа во доминација на гостинските екипи, па, така, Пик Сегед славеше над ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Нема сомнеж дека секој родителски пар има проблеми и недоумици, кога е во прашање воспитувањето деца. Кај славните и богатите родители воспитувањето може да ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ќерката на поп ѕвездата Мадона ги шокираше присутните на модната ревија во Њујорк.Ќерката на 60 годишната Мадона и на нејзиниот 52 годишен телохранител , ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Живееме во време кога секој, насекаде сака да се истакне пред другите. И родителите и децата, а децата се секогаш огледало на родителите. Пред неколку дена ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Откако од 2010 година се игра систем со фајналфор во Лигата на шампионите во ракомет, ниту еден клуб не ја одбранил европската титула во следната сезона. ...
  сите 149 | | | веќе видена

  Ќерката на поп ѕвездата Мадона ги шокираше присутните на модната ревија во Њујорк. Ќерката на 60 годишната Мадона и на нејзиниот 52 годишен телохранител , ...
  сите 17 | | | веќе видена

  На манекенката под панталоните и ѕиркале црни гаќи кои ги навлекла скоро до папокот, а од косата и излегувале зелени пердуви. Лоурдес и порано, како и ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Пред 16 дена почина Леон Марковиќ од Задар. Леон е роден на 27-ми октомври 2017-та година, со ТАР синдром, и беше единствениот во Хрватска со оваа дијагноза, и ...
  сите 3 | | | веќе видена