Ленче

  во

  Сашо Мијалков кој синоќа беше притворен и спроведен во затворот Шутка, денеска има судско рочиште во предметот „Тврдина-Таргет“ за масовното нелегално ...
  сите 348 | | | веќе видена

  СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Ленче Нелоска од ВМРО-ДПМНЕ.„ВМРО-ДПМНЕ 11 години го урнисуваше на целокупниот здравствен систем, ...
  сите 148 | | | веќе видена

  Здравствениот систем во Македонија е во колапс. СДСМ имаше „План за живот“, и вети дека ќе се работи на здрава примарна здравствена заштита. Но, очигледно или ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Здравствениот систем во Македонија е во колапс. СДСМ имаше „План за живот“, и вети дека ќе се работи на здрава примарна здравствена заштита. Но, очигледно или ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Интегрален текст од прес конференција за медиуми на Ленче Нелоска Почитувани, Здравствениот систем во Македонија е во колапс. СДСМ имаше „План за живот“, и ...
  сите 27 | | | веќе видена

  „Здравствениот систем во Македонија е во колапс. СДСМ имаше „План за живот“, и вети дека ќе се работи на здрава примарната здравствена заштита. Но, очигледно ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Здравствениот систем во Македонија е во колапс. СДСМ имаше „План за живот“, и вети дека ќе се работи на здрава примарна здравствена заштита. Но, очигледно или ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Интегрален текст од прес конференција за медиуми на Ленче Нелоска Почитувани, Здравствениот систем во Македонија е во колапс. СДСМ имаше „План за живот“, ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Здравствениот систем во Македонија е во колапс. СДСМ имаше „План за живот“, и вети дека ќе се работи на здрава примарна здравствена заштита. Но, очигледно или ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Ленче Нелоска од ВМРО-ДПМНЕ истакна дека здравството е во алармантна позиција, откако неколку илјадници граѓани ќе останат без матичен лекар и тоа поради ...
  сите 27 | | | веќе видена

  (Видео) Нелоска: Дали Венко Филипче воведува вонредна состојба на Клиничкиот центар? Здравството во Македонија тоне од ден во ден. Го допревме дното со лоши ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Здравството во Македонија тоне од ден во ден. Го допревме дното со лоши услови за работа, напади на медицински персонал, измалтретирани пациенти, обвини Ленче ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Здравството во Македонија тоне од ден во ден. Го допревме дното со лоши услови за работа, напади на медицински персонал, измалтретирани пациенти. Што се ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Полицајци или војници ќе се грижат за безбедноста на здравствените работници и пациентите во ургентните центри. Министерот за здравство најави дека за неколку ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Владата на СДСМ продолжува со криминалното и расипничко работење. Одродената и криминална власт предводена од аболицираниот Заев безмилосно ги троши парите на ...
  сите 148 | | | веќе видена

  Здравството во Македонија тоне од ден во ден. Го допревме дното со лоши услови за работа, напади на медицински персонал, измалтретирани пациенти, обвини Ленче ...
  сите 45 | | | веќе видена