Лејкерс

  во

  Лос Анџелес, 20. август 2019 (ИНПРЕС) – Лос Анџелес Лејкерс биле подготвени да го вратат во своите редови Двајт Хауард. „Супермен“ ќе игра на местото на ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Демаркус Казнс ја заврши сезоната иако таа уште не е започната поради повредата на вкрстените лигаменти на коленото , па управата на ЛА Лејкерс работи на ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Леброн Џејмс цела година чекаше да добие неколку звучни имиња како соиграчи, а кога конечно го дочека тоа, уште пред стартот на сезоната доби тежок удар. Лос ...
  сите 20 | | | веќе видена