Лејди Гага

  во

  Доделувањето на Оскарите ќе остане запаметено по настапот на Лејди Гага и Бредли Купер, со преполно емоции и страсти и тоа пред сопругата на актерот, Ирина ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Доделувањето на Оскарите ќе остане запаметено по настапот на Лејди Гага и Бредли Купер, со преполно емоции и страсти и тоа пред сопругата на актерот, Ирина ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Ирина Шајк и Бредли Купер може да здивнат од големото внимание кое беше насочено кон нив за време на изминатиов период. Славниот пар, кој се најде во центарот ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Од Оскарите, па наваму, врската на Бредли Купер и Ирина Шајк беше мета на гласини за неверство и секаков тип на љубовни драми и триаголници. Но, изгледа ...
  сите 6 | | | веќе видена

  На доделувањето на Оскар најголемо внимание предизвика блискоста на Лејди Гага и Бредли Купер, но и сопругата на актерот, Ирина Шајк, која гледаше од ...
  сите 6 | | | веќе видена