Лејди

    во

     Од Оскарите, па наваму, врската на Бредли Купер и Ирина Шајк беше мета на гласини за неверство и секаков тип на љубовни драми и триаголници. Но, изгледа ...
    сите 4 | | | веќе видена

    На доделувањето на Оскар најголемо внимание предизвика блискоста на Лејди Гага и Бредли Купер, но и сопругата на актерот, Ирина Шајк, која гледаше од ...
    сите 4 | | | веќе видена