ЛЕД

  во

  Продукција можеби помодерна и пораскошна од Евросонг, а единствените аудио-визуелни системи, шоу кое за прв пат кај нас ќе го обедини живиот ТВ-пренос и ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Покрај новите микро ЛЕД димензии, облици и конфигурации кои ги поместуваат границите на традиционалните телевизиски дисплеи, компанијата Самсунг најави дека од ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Општинската административна зграда при Спомен-домот АСНОМ како и деветолетките ,,Св.Климент Охридски” и ,,Ванчо Прке” се јавните објекти во кои во Делчево ќе ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Андерлехт, Огњен Врањеш е во целосно животно растројство после скандалот кој го предизвика објавувањето на експлицитните фотографии на Јелена ...
  сите 148 | | | веќе видена

  Покрај новите микро ЛЕД димензии, облици и конфигурации кои ги поместуваат границите на традиционалните телевизиски дисплеи, компанијата Самсунг најави дека од ...
  сите 15 | | | веќе видена