Лас

  во

  „Ауди“ е првиот производител на автомобили што на купувачите во САД ќе им понуди технологија за комуникација на неговите возила со семафорската инфраструктура. ...
  сите 2 | | | веќе видена

   Зошто ѕвездата од Барбадос ја смета колешката за предавник? Од кого славната дама не може да се ослободи по ниедна цена? Која поранешна соработничка ја ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Канело Алварез му го нанесе првиот пораз во професионалната кариер на Генади Головкин, победувајќи го за шампионските појаси во средна категорија во верзиите ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Манчестер Сити и репрезентацијата на Шпанија, Давид Силва, има план кариерата да ја заврши во своето родно место, Лас Палмас. Одличниот играч од ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Синот и братот на Пабло Ексобар тврдат дека Френк Синатра бил "нивен човек во Мајами" и дилер на кокаин. Синот на Ескобар, архитектот Себастијан Марокин, ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Синот на легендарниот криминалец и нарко-бос, Пабло Ескобар, архитектот Себастијан Марокин тврди дека еден од соработниците на татко му бил и легендарниот ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Синот на Пабло Ескобар тврди дека пејачот и глумец Френк Синатра бил „негов човек во Мајами”, т.е. таму препродавал кокаин. Ескобар, кој е роден во Колумбија, ...
  сите 14 | | | веќе видена