Кунис

  во

  Тенките прерамки се детаљ кои и тоа како ги одбележаа 90-тите години од минатиот век, па Мила Кунис во краткиот црн фустан со тенки прерамки веднаш предизвика ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во светот кога околу себе не познавате личност која нема профил на Фејсбук, Инстаграм или Твитер, станува чудно кога ќе слушнете дека некој, особено помеѓу ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Актерот Ештон Качер (40) беше во брак со колешката Деми Мур (55), која има три ќерки со поранешниот сопруг, Брус Вилис. На една од нив, Румер, Качер неодамна и ...
  сите 7 | | | веќе видена

   Тие ја немале среќата да се заљубат на прв поглед, туку прво добро се запознале, па потоа преминале на следно ниво. Нивните приказни се доказ дека не секогаш ...
  сите 11 | | | веќе видена

   Без оглед на сета слава и богатство, некои познати парови едноставно немаат желба, или, пак, категорично се против идејата своите наследници да ги ...
  сите 5 | | | веќе видена

   Ако сте корисник на популарната социјална мрежа, веројатно сте забележале дека дел од најпознатите имиња на денешницата не поседуваат лични профили. Додека ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Анџелина Џоли повеќе не е најплатената актерка во светот - нејзиното место го зазеде Скарлет Јохансон, ставајќи ја Џоли на второто место. Скарлет во филмовите ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Улогата на хероината Црна вдовица од тимот суперјунаци на Marvel, згодната и заводлива актерка Скарлет Јохансон оваа година ја лансираше на самиот врв од ...
  сите 20 | | | веќе видена