Круз

  во

  Актерката Пенелопи Круз (45), во интервју за списанието „Татлер“, отворено кажа што мисли за темите кои требаше да бидат општоприфатени во општеството, но сè ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Актерката Пенелопe Круз (45), во интервју за списанието „Татлер“, отворено кажа што мисли за темите кои требаше да бидат општоприфатени во општеството, но сè ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Навистина е тешко да не го сакате Крис Хемсворт. Дури и кога не е во најдобра физичка форма, како на пример за улогата на Тор, тој сепак е неверојатен актер. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Околу Том Круз отсекогаш се „вртат“ чудни и бизарни приказни, а она што моментално го забележаа теоретичарите на заговори е дека од секоја сопруга се развел ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Дејвид Ортиз е погоден во грбот, а куршумот му излегол низ стомак. Вистинско чудо е што преживеал. Уште четири мажи биле уапсени во Доминиканска Република ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Околу Том Круз секогаш се вртат најчудните приказни, а постои нешто исклучително бизарно што малкумина го знаат. Актерот, имено, поднел барање за развод од ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Пејачот Џастин Бибер на Твитер го предизвика Том Круз на борба во шампионатот за боречки вештини УФЦ, потоа доби и занимлив предлог за облог – ако загуби, да ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Како што е веќе познато, а Вистина.ком.мк обзнани, помалата ќерка на актерот Кирил Поп Христов – Кили , Јоана, која ја има во бракот со сопругата Гордана, има ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ќерката на актерот Кирил Поп Христов- Кили, Јоана, која ја има во бракот со сопругата Гордана, има големи причини за славење.Имено, Јоана и нејзиниот сопруг ...
  сите 5 | | | веќе видена