Крос

  во

  Нов скандал го тресе семејството Бекам, поточно мама Викторија и тато Дејвид ги „боли глава“ од најстариот син Бруклин Бекам. Тинејџерот има проблеми со ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Нов скандал го тресе семејството Бекам. Имено, Бруклин повторно има проблеми со девојката хана крос со која се карал пред луксузен хотел. Го посетија ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Синот на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин и неговата девојка Хана Крос направиле скандал во еден елитен ресторан за време на Филмскиот фестивал во Кан. Според ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Синот на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин Бекам и неговата девојка Хана Крос направиле скандал во еден елитен ресторан за време на Филмскиот фестивал во Кан. ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Настанот по кој најмногу ќе го паметиме овогодинешниот филмски фестивал во Кан, дефинитивно е премиерата на новиот филм на Тарантино „Once Upon a Time in ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Лука Модриќ ќе потпише продолжување на догворот со Реал Мадрид за уште една сезона. Ова произлегува од клаузулата во актуелниот договор според која освјувањето ...
  сите 32 | | | веќе видена

   Тој се обидува да го промовира својот талент за фотографија, има девојка модел и оди на настани од типот на Кански фестивал, но едноставно не успева да ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Селекторот на Германија, Јоаким Лев, повика 22-ца фудбалери за новиот циклус квалификации за ЕП 2020 кој ќе се одржи во јуни. Панцерите на 8 јуни ќе гостуваат ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Реал Мадрид оваа сезона ги разочара своите навивачи со настапите кои ги прикажуваше. Клубот од „Сантиаго Бернабеу“ никако не успевеше да ја пронајде формата и ...
  сите 25 | | | веќе видена