Кристоф

  во

  За утре се закажани феминистички протести во повеќе градови во Франција против реконструкцијата на владата по назначувањата на Жералд Дарманиан, обвинет за ...
  сите 43 | | | веќе видена

  За утре се закажани феминистички протести во повеќе градови во Франција против реконструкцијата на владата по назначувањата на Жералд Дарманиан, обвинет за ...
  сите 43 | | | веќе видена

  За утре се закажани феминистички протести во повеќе градови во Франција против реконструкцијата на владата по назначувањата на Жералд Дарманиан, обвинет за ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Клубот од Лондон има посебен оддел за позајмени фудбалери којшто се состои од 9 луѓе: три трнери, четворица аналитичари, лекар и менаџер задолжен за адаптација ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Поранешниот француски репрезентативец, Кристоф Дугари е еден од асовите кој постојано зборува без влакна на јазикот и дефинитивно понекогаш знае да претера и ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Антоан Гризман деновиве е главна тема на шпанските медиуми поради неочекуваниот статус во Барселона каде стигна како големо засилување, но со своите игри не се ...
  сите 120 | | | веќе видена

  Во фудбалскиот клуб Барселона атмосферата не е добра, не само поради лошите резултати во последната недела, туку и поради односот на клубот и тренерот кон ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Кристоф Дугари уште еднаш го привлече вниманието со несоодветни коментари. Поранешен напаѓач кој ја освои светската титула со Франција во 1998 година и ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Кристоф Дугари уште еднаш го привлече вниманието со несоодветни коментари. Поранешен напаѓач кој ја освои светската титула со Франција во 1998 година и ...
  сите 131 | | | веќе видена

  Кристоф Дугари се истакна во изминатите неколку години како човек кој дава жестоки изјави без влакна на јазикот, но сега поранешниот играч на Барселона, Милан ...
  сите 129 | | | веќе видена

  Поранешниот напаѓач на Барселона, Кристоф Дугари даде интересен коментар за односите помеѓу Меси и Гризман во каталонскот клуб. „Од што се плаши Гризман ? Од ...
  сите 130 | | | веќе видена

  Француската фудбалска легенда и поранешен играч на Барселона, Кристоф Дугари изнесе шокантни навреди за Лео Меси, го нарече Аргентинецот дете високо 1.50 и ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Француската фудбалска легенда и поранешен играч на Барселона, Кристоф Дугари изнесе шокантни навреди за Лео Меси, го нарече Аргентинецот дете високо 1.50 и ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Кристоф Дугари се истакна во изминатите неколку години како човек кој дава жестоки изјави без влакна на јазикот, но сега поранешниот играч на Барселона, Милан ...
  сите 78 | | | веќе видена