Кристина Агилера

  во

  Голем број славни ѕвезди немале среќен живот. Некои од нив биле малтретирани од своите партнери, а други пак биле жртви на сопствените родители. Насилството е ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Американската пејачка Кристина Агилера имаше инцидент на концерт во Русија кога се лизна и падна по скалите, слегувајќи на сцената.Кристина имаше концерт во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Американската пејачка Кристина Агилера имаше инцидент на концерт во Русија кога се лизна и падна по скалите, слегувајќи на сцената. Кристина имаше концерт во ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Кристина Агилера на настап во Русија се лизнала по скалите на сцената и паднала. Но, во манир на вистински професионалец, по само неколку секунди станала и ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Изминативе неколку години анимираните класици на „Дизни“ добиваат и играни верзии, а во март в година ќе имаме можност да ја видиме и новата филмска адаптација ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Изведбата на американската химна на јавни настани и почитта кон неа од страна на оние што ја слушаат (или изведуваат) е актуелно прашање во САД околу кое ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Познатата американска пејачка, Кристина Агилера, овие денови се чувствува многу носталгично. Имено, песната која ја искачи на врвот на шоубизнисот, наполни 20 ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Кариерата на американската пејачка Бритни Спирс ја одбележаа голем број на скандало. Од бричењето на главата и губењето на старателството над децата, до ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Доколку сакате да патувате низ времето, сè што треба да направите е да го отворите вашиот албум со стари фотографии и да ги пуштите сеќавањата да се вратат. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Кејтлин Мери Џенер ги насмеа фановите до солзи, со прифаќање на „10 години предизвик“, кампањата која деновиве е се поактуелна на социјалните мрежи. Кејтлин, ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Граѓаните и туристите во Њујорк 2019-та ја дочекаа на Тајмс сквер со традиционално спуштање на кристалната кугла и настапи на американски ѕвезди. На ...
  сите 25 | | | веќе видена