Кристина Агилера

  во

  Кристина Агилера минатиот викенд ги наполни батериите со ноќно пливање на месечина. Деновиве таа реши да почне да управува со своите емоции и менталното ...
  сите 3 | | | веќе видена

   Кристина Агилера со години се бореше со вишокот килограми, за на крајот конечно да ја пронајде формулата за екстремно брзо слабеење. Диетата траела 10 месеци ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Ариана Гранде ја користеше својата платформа со цел да внесе светлина во светот додека трае корона пандемијата. Пред само неколку дена 26 годишната пејачка, ги ...
  сите 5 | | | веќе видена

   Облините на Ким Кардашијан и Џенифер Лопез дефинитивно им даваат нова димензија на фустаните. На познатите дами најголем хорор им е некој друг да го носи ...
  сите 3 | | | веќе видена

   Мараја Кери – си направи преголеми образи од кои едвај ги отвора очите. Никол Кидман – изгледа како восочна фигура. Филерите како да станаа тренд во светот. ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Познатите личности денес се идоли и пример на многумина. Отсекогаш се чинело дека сите им завидуваат на нивниот начин на живот, бидејќи ако го гледаме само она ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Познатите личности денес се пример и идол на многу луѓе. Отсекогаш се чинело дека сите им завидуваат на нивниот начин на живот, бидејќи гледајќи го она што нѝ ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Пејачката Кристина Агилера се појавила на црвениот тепих на премиерата на еден филм и ги воодушевила сите присутни, но сите ја забележале нејзината прекумерна ...
  сите 3 | | | веќе видена

  На комеморацијата присуствуваа илјадници луѓе, меѓу кои и многу познати имиња. Бијонсе на комеморацијата ја изведе омилената песна на Коби ХО и песната Хало, а ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Овој понеделник, вечерта, во „Стејплс Центар“ арената во Лос Анџелес, беше одржана комеморација за трагично загинатиот кошаркар Коби Брајант, неговата ќерка ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Како што беше и најавено, во Лос Анџелес, во „Стејпл центарот“ вчера се одржа комеморацијата за трагично починатите Коби Брајант, неговата ќерка Џиџи. Ова е ...
  сите 31 | | | веќе видена

   Бијонсе го отвори настанот „Celebration of Life“ во чест на прерано починатиот кошаркар Коби Брајант и неговата ќерка Џиана. „Сакам сите да пеете гласно, за ...
  сите 59 | | | веќе видена

   Споредуваме познати личности на денешницата со познати личности од „златната“ холивудска ера. Понекогаш не можеме ни да поверуваме како некои кои не се во ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кристина Агилера (39) во последно време речиси се повлече од јавноста и се посветила на своето семејство. Иако, за холивудските критериуми има вишок килограми, ...
  сите 4 | | | веќе видена