Кристина

  во

  Репортерите на 1ТВ Кристина Атовска и Христијан Баневски изминатите денови ги проследија настаните кај нашите соседи, односно изгласувањето доверба на Владата ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Кејтлин Мери Џенер ги насмеа фановите до солзи, со прифаќање на „10 години предизвик“, кампањата која деновиве е се поактуелна на социјалните мрежи. Кејтлин, ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Од Божиќ до Богојавление верниците се поздравуваат со „Христос се роди“ - „Вистина се роди“, а на Богојавление се поздравуваат со „Бог се јави“, „Вистина се ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Денес се празнува големиот Христијански празник, Крстовден. Верниците овој голем празник го слават во пост, со одење во црква и палење свеќа, се прекрстуваат и ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Големиот Христијански празник, Крстовден се празнува денес. Верниците овој голем празник го слават во пост, со одење во црква и палење свеќа, се прекрстуваат и ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Утре се празнува големиот Христијански празник, Крстовден. Верниците овој голем празник го слават во пост, со одење во црква и палење свеќа, се прекрстуваат и ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Утре се празнува големиот Христијански празник, Крстовден. Верниците овој голем празник го слават во пост, со одење во црква и палење свеќа, се прекрстуваат и ...
  сите 153 | | | веќе видена

  Кристијан Српак, шеф на полицијата во ПУ Меѓумурје, е голем љубител на спортот, особено на фудбалот и трчањето, учествуваше во голем број хуманитарни трки и во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Кристијан Српак, шеф на полицијата во ПУ Меѓумурје, е голем љубител на спортот, особено на фудбалот и трчањето, тој учествуваше во голем број хуманитарни трки ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Кристијан Српак, шеф на полицијата во ПУ Меѓумурје, е голем љубител на спортот, особено на фудбалот и трчањето, тој учествуваше во голем број хуманитарни трки ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Кристијан Српак, шеф на полицијата во ПУ Меѓумурје, е голем љубител на спортот, особено на фудбалот и трчањето, учествуваше во голем број хуманитарни трки и во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во интервју за Новатв.мк Кристина Керкез снаа на советничка на премиерот Заев, најавува дека на 24 јануари владата односно Фондот за иновации повторно ќе го ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Новинарката на 1ТВ Кристина Атовска, која известува од Атина за последните случувања околу гласањето на доверба на владата на грчкиот премиер Ципрас и иднината ...
  сите 4 | | | веќе видена