Кристин

  во

  Во Париз започнува судењето на францускиот бизнисмен Бернар Тапи и на пет други лица обвинети за измама и проневера на пари во случајот со арбитражата меѓу ...
  | | веќе видена

  Откако излезе новиот документарен филм “Leaving Neverland” во кој се зборува за Џејмс Сафешук и Вејд Робсон кои Мајкл Џексон наводно сексуално ги злоставувал ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Скопјани најмногу читаат љубовни, психолошки, семејни и криминалистички романи, како и стручна литература од психологија. Ова го покажуваат податоците од ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Смртта на Лук Пери го трогна Холивуд и неговите бројни фанови од целиот свет. Откако големиот шармер почина како резултат на компликации од мозочен удар, ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Хаотичен Брегзит би имал големи последици и ќе биде најголемиот краткорочен ризик за британската економија. Тоа го тврди директорката на ММФ, Кристин Лагард. ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Хаотичен Брегзит би имал големи последици и ќе биде најголемиот краткорочен ризик за британската економија. Тоа го тврди директорката на ММФ, Кристин Лагард во ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Хаотичен Брегзит би имал големи последици и ќе биде најголемиот краткорочен ризик за британската економија. Тоа го тврди директорката на ММФ, Кристин Лагард во ...
  сите 9 | | | веќе видена