Кристијано Роналдо

  во

  Со заработка од 1 милион долари за само еден пост, Кајли Џенер има најмногу профитабилен профил на Инстаграм, според HopperHQ. И во неочекуван пресврт, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Јувентус во саботата ја потврди осмата последователна титула во италијанската Серија А, учинок кој сепак медиумите од оваа земја на големо го омаловажија ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Долго време низ медиумите се шпекулираше дека фудбалерот на Реал Мадрид, Марсело ќе ги следи стапките на неговиот голем пријател, Кристијано Роналдо и ќе се ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Со заработка од 1 милион долари за само еден пост, Кајли Џенер има најмногу профитабилен профил на Инстаграм, според HopperHQ. И во неочекуван пресврт, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Јувентус во саботата ја освои осмата последователна титула во Серија А, а Кристијано Роналдо стана првиот фудбалер кој го освоил врвот во Англија, Шпанија и ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо изминатиов викенд стана првиот фудбалер кој може да се пофали со титули во Премиерлигата, Ла Лига и Серија А, но Марио Балотели не е ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Јувентус ја освои шампионската титула во Серија А, а Кристијано Роналдо ја освои својата прва титула на Апенините. Роналдо со освојувањето на Скудетото стана ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Марио Балотели во свој стил го прокоментира новиот рекорд на Кристијано Роналдо и вели дека ЦР7 испишал историја само поради тоа што тој никогаш не играл во ...
  сите 89 | | | веќе видена