Кристијано Роналдо

  во

  Кристијано Роналдо покажа дека и кога е на одмор вежба, секаде каде што може. Португалската ѕвезда реши празниците заедно со семејството да ги помине во Дубаи. ...
  сите 51 | | | веќе видена

  1. Еден Азар има син кој се вика Лео. Гери Кејхил има син кој се вика Лео. Фернандо Торес има син кој се вика Лео. На грбот на Челси има лав. Лео е латински ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо пристигна во Јувентус со јасна желба да се соочи со уште еден голем предизвик во фудбалската кариера, но повеќе од јасно е дека главна цел ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Кипот на Кристијано Роналдо посебно е популарен поради меѓуножјето, веројатно поради тоа што бројни туристи го фаќаат тоа подрачје и позираат со него. Кипот на ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо отсекогаш бил пример за тоа како посветеноста и напорната работа можат да донесат брилијантни резултати. Португалецот целиот свој живот го ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Како шок одекна трансферот на Кристијано Роналдо од Реал Мадрид во Јувентус. Италијанскиот шампион со ангажманот на Португалецот покажа дека е решен да се ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Привремениот предовдник на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер имаше само пофални зборови за талентираниот фудбалер на клубот, Маркус Рашфорд. 20-годишниот ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо вели дека ќе направи се за да го крене големиот пехар од Лигата на шампионите и со Јувентус. Италија Како шок одекна трансферот на ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо пристигна во Јувентус со јасна желба да се соочи со уште еден голем предизвик во фудбалската кариера, но повеќе од јасно е дека главна цел ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Не случајно Кристијано Роналдо и на 33 години е во топ форма, Португалецот на социјалните мрежи сподели видео од ноќно трчање во пустината за време на неговиот ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо вели дека ќе направи се за да го крене големиот пехар од Лигата на шампионите и со Јувентус.Како шок одекна трансферот на Кристијано Роналдо ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо ја искористи новогодишната пауза во Серија А за да замине на одмор во Дубаи заедно со своето семејство, но сега португалската ѕвезда ни ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо ја искористи новогодишната пауза во Серија А за да замине на одмор во Дубаи заедно со своето семејство, но сега португалската ѕвезда ни ...
  сите 62 | | | веќе видена